Garsenybių grožio paslaptys blizgantiems plaukams ir odai

Mes dažnai ieškome tobulo odos kremo ir pasitikime vien losjonais bei įvairiomis procedūromis, tačiau dažnai pamirštame elementarius ir itin veiksmingus dalykus.

Šiandien papasakosime apie paprastą triuką, suteikiantį natūralų grožį. Taigi, apie ką kalbėsime?

Be abejo tai alyvuogių aliejus. Taip, tas pats alyvuogių aliejus, kuris yra pagrindinis ingredientas Viduržemio jūros virtuvėje ir daugelyje kosmetikos priemonių nuo pat senų senovės.

Viena moterų grupė, kuri gerai supranta daugumą aliejaus privalumų, priklauso įžymybėms.

Arnel Hasanovic


Štai, modelis Miranda Kerr, dar vadinama  „Victoria’s Secret“ angelu, papasakojo, kaip tvarkosi savo plaukus. Bent kartą per savaitę ji suteikia plaukams žvilgesio, naudodama alyvuogių aliejaus ir citrinos sulčių kaukę, kurią ji palieka kuo ilgiau. Miranda sako, kad šis triukas, kurio išmoko iš mamos, yra geriausia priemonė pasiekti net keletai tikslų.

Štai Mirandos receptas: 

delnus pašlakstote itin tyru alyvuogių aliejumi ir citrinos sultimis (ypač tinka Ispaniškasis) ir masažuokite galvos odą bei plaukus nuo šaknų iki galų. Uždengiate galvą rankšluosčiu ir palaukiate vieną valandą, po to tiesiog išskalaujate plaukus ir voila  – jūsų plaukai pasakiškai spindi!

Kita garsenybė, žinanti skysto aukso galią, yra Emily Blunt, žinoma pagal vaidmenį filme „Ir velnias dėvi Prada”, teigia, kad alyvuogių aliejų naudoja veido priežiūrai. 

Emily receptas: 

sukamaisiais judesiais ištepkite veidą Extra Virgin aliejumi iš Ispanijos. Į mikrobangų krosnelę kelioms sekundėms įdėkite drėgną rankšluostį ir po to juo užsidenkite veidą. Tuo metu jūsų veido odos poros atsiveria ir aliejus įsiskverbia giliai į odą.

Ar norite, kad jūsų oda ir plaukai būtų tokie gražūs, kaip garsenybių, kurias matote per TV? Tam daug pinigų tikrai nereikia, tiesiog dažniau naudokite tyrą alyvuogių aliejų, kuris, beje labai tinka ir mitybai.

Sakykite, srgi tai ne gintarinis auksas?