Kaip apsisaugoti nuo gripo ir ūminių kvėpavimo takų infekcijų?

Kadaise veiksmingą būdą rekomendavo TSRS akademikas, vyriausiasis valstybinis sanitarijos gydytojas Piotras Burgasovas

Jis pats pragyveno daugiau nei 90 metų, tačiau niekada nesirgo nei gripu, nei jokia kvėpavimo takų infekcija, nors jo darbas buvo susijęs su pavojingomis infekcijomis. Šį metodą jis sužinojo karo metu būdamas fronte. 

Patarimas paprastas: grįžę po darbo į namus pirmiausia su muilu nusiplaukite rankas, o po to gerai išsipūskite nosį ir muiluotais pirštais kruopščiai išvalykite šnerves iš vidaus.

Anne Nygård


Koks muilas geriausias?

Bet koks, tačiau kuo paprastesnis, tuo geriau. 

Metodas turi rimtą mokslinį pagrindą. Riebalų lašeliai, kuriuose randasi virusas, yra nuo 50 iki 100 mikronų, todėl jie įstringa nosies kanaluose. Ir kol virusas nesukėlė infekcijos, jums tereikia kanalus „išplauti“ Beje, virusai smarkiai bijo muilo.

Tą patį patarimą davė vyriausiasis Maskvos terapeutas Leonidas Lazebnikas: 

„Patariu visiems plauti šnerves muiluotu vandeniu kiekvieną rytą ir vakarą. Grįžę namo po darbo ir nusiplovę rankas, ant mažųjų pirštų užtepkite muilo putų ir patrinkite šnerves (iš vidaus). Procedūra yra visiškai nekenksminga ir, reguliariai atliekama, garantuoja, kad žmogus “nepasigaus” peršalimo bei nesusirgs gripu!

O dabar šiek tiek pozityvios reklamos: kokybiško muilo, kurio sudėtyje yra itin tyro alyvuogių aliejaus, įsigyti galite štai čia 

Arba pelyte spustelkite muilo nuotrauką…

Muilą rasite čia - spustelkite!

Nesirkite!