Gintarinė sveikata

Eilinis žmogus gali būti kiek ir sumišęs: per amžių amžius alyvuogių aliejaus nevartojom, tai kaip gi mūsų tėvai, seneliai išgyveno?

Atsakymas paprastas: naudojo gerus taukus. Paukščių, kiaulės, avies taukai – nuostabus produktas, tik, gaila, šiais laikais kokybiško riebaliuko gauti darosi vis sunkiau ir sunkiau…

Tuo pačiu, nuolat aiškinama, kad taukai yra blogis, kad nuo jų pavargsta širdutė ir kemšasi kraujagyslės. Ir tokiu būdu žmogus nebežino kuo tikėti ir ką rinktis.

Visa tai yra didelis, dešimtmečius į mūsų galvas pumpuotas melas. Geri, kokybiški gyvulinės kilmės taukai yra nuostabus ir sunkiai pakeičiamas dalykas, tereikia gauti ekologiškai augintos kiaulaitės lašinukų, kas darosi vis sunkiau. Jau nekalbant apie ankštose fermose auginamas vištaites…

Todėl mūsų regione atsirado labai vertinga alternatyva: ypač tyras alyvuogių aliejus. Pasaulyje jis vadinamas Ekstra Virgin. Aliejus suideda pagrinde iš mononesočiųjų riebalų rūgščių, kas yra tam tikro stabilumo garantas. Gerame alyvuogių aliejuje galima maistą troškinti ir net kepti. Gero aliejaus smilkimo temperatūra siekia 190 laipsnių pagal Celsijų ir net daugiau.

O svarbiausia yra tai, kad Extra Virgin alyvuogių aliejus gaminamas tik iš rinktinių alyvuogių, riebalas išspaudžiamas šaltuoju būdu. Alyvmedžiai auga tik tam tikrose vietose, kur nori jų neprisodinsi ir urminio verslo nepadarysi.

Taip, Extra Virgin aliejus turi vieną didelę bėdą: yra padirbinėjamas. Perkamas pigesnis ne toks kokybiškas aliejus, maišomas su Extra Virgin aliejumi ir pardavinėjamas gražiuose buteliuose už nedidelę kainą. Ypač daug padirbto aliejaus atkeliauja iš Italijos, nors ten, žinoma, visada galima rasti ir pačios aukščiausios kokybės aliejaus.

Mūsų parduotuvėje siūlomas aliejus  “La Chinata” –  tai sultys alyvuogių, surinktų Sierra de Gata regione, Kaseresos provincijos šiaurės vakaruose. Renkamos tik tos aukščiausios kokybės alyvuogės, kurios atitinka visas fundamentalias Extra Virgin (ispaniškai – Virgen Extra) alyvuogių aliejaus savybes. Alyvuogės turi būti optimaliai subrendusios, švarios, sveikos, be jokių akivaizdžių išorinių defektų.

Ši atranka klientams garantuoja nepriekaištingą kokybę.

Aliejus spaudžiamas šaltuoju būdu ir į tarą supilstomas iš karto pačioje spaudykloje.

Garantuojame aukščiausią aliejaus kokybę, o taip pat neįtikėtinai teigiamą poveikį sveikatai: Extra Virgin aliejus stiprina širdį, mažina cholesterolio lygį kraujuje, turi priešvėžinį poveikį. Taip, tai ir yra tikra SVEIKATA. GINTARINĖS SPALVOS SVEIKATA!